Scaon Sporthorses

Etusivu estehevoset kouluhevoset kasvatus Sähköposti

Näyttelyt 10.01.2016


Näyttelyt ovat NJ:n alaiset.
Näyttelyt järjestetään Scaonin (SCAO9208) kentällä.
Näyttelyiden päivämäärä on 10.01.2016, vip 03.01.2016
Näyttelyt ovat avoinna vain hol, s(p)h, nvh, rp!
Näyttelyiden vastuuhenkilönä toimii turjake (VRL-07415)

Omistajalla oltava VRL-tunnus (hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen)
Luokkiin otetaan 12 osallistujaa
Enintään 1 hevonen/omistaja/luokka
Enintään 8 hevosta/omistaja/kisa
Tulokset tulevat osallistujien päälle tuomareiden tuomaroitua luokat.

Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi "NJ15".

Osallistumismuoto:
Luokka nro (rv) Omistaja(t) (VRL-tunnus/tunnukset) - <*a href="http://www.domain.net/hevosensivu.html">Hevosen virallinen nimi<*/A> VH-tunnus<*br> (* poista tähdet)

Luokat
Luokka 0. BIS luokka tuomari Jannica TT
Luokka 1. Norjanvuonohevosoriit 12/12: tuomari Vibaja TT
Luokka 2. Norjanvuonohevostammat 9/12: tuomari Vibaja TT
Luokka 3. Holsteininhevosoriit 10/12: tuomari Vibaja TT
Luokka 4. Holsteininhevostammat 7/12: tuomari Vibaja TT
Luokka 5. Ratsuponioriit 12/12: tuomari Jannica TT
Luokka 6. Ratsuponitammat 11/12: tuomari Jannica TT
Luokka 7. Suomen(pien)hevosoriit 12/12: tuomari Jannica TT
Luokka 8. Suomen(pien)hevostammat 12/12: tuomari Jannica TT

Päivitetty 20.01.2016 klo 13:01

Osallistujat & tulokset
BIS1 Hook Caput Mortum VH12-044-0201 (MVA-sert)
BIS2 Rustiikki VH14-018-1446 (MVA-sert)
BIS3 Brynhild Inga VH13-053-0169 (MVA-sert)
BIS4 Holman Hurmaus VH15-018-2379 (MVA-sert)
BIS5 Marisa Random (MVA-sert)

irtoSERT
Bergulfr VH15-053-0099
Brighgaze VH13-044-0082
Brynhild Havmann
Brynhild Livlig VH15-053-0264
Chariad of Krofnock VH15-029-0024
Dirwyn Rafiki VH15-023-0066
Fiktion Armi VH15-018-1417
Freyja av Rågkross VH15-053-0258
Humun Neitoperho VH06-018-7484
Huvitutin Otava VH15-018-2596
Illusia VH13-023-0172
Istria Millenium Sunflower
Jakart CRE VH15-029-0063
Mjølner VH15-053-0057
Lykkelig Magne VH15-053-0068
Pompei VH14-044-0378
Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
Russian Nuclear
Sidney Nature VH05-044-5077
Stjöbørg Zack VH14-053-0070
Valdor
Ventoksen Helke VH15-018-2223
Wister Amaryllis VH15-044-0020

Luokka 1
1. Siiri K. (VRL-00430) - Brynhild Havmann & lottis (VRL-13831) - Lykkelig Magne VH15-053-0068 irtoSERT
3. Loitsulähde (VRL-00692 & VRL-00102) - Mjølner VH15-053-0057 & Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070 & Antonia N. (VRL-01285) - Bergulfr VH15-053-0099 & Kiiskinen (VRL-01811) - Valdor sertin arvoinen
7. Cin. (VRL-01441) - Frey av Rågkross VH15-053-0144 sertin arvoinen
8. Tahvonautti (VRL-07572) - Solnedgang sertin arvoinen
9. turjake (VRL-07415) - Brynhild Nikolay VH15-053-0230 sertin arvoinen
10. Ninni H. (VRL-05766) - Emir av Solsvik VH15-053-0248 sertin arvoinen
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Sigmund VH15-053-0204
12. Maitaip (VRL-10990) - Brynhild Valthjof VH15-053-0265

Luokka 2
1. Siiri K. (VRL-00430) - Brynhild Inga VH13-053-0169 irtoSERT
2. Cin. (VRL-01441) - Freyja av Rågkross VH15-053-0258 irtoSERT
3. Maitaip (VRL-10990) - Brynhild Livlig VH15-053-0264 irtoSERT
4. Kiiskinen (VRL-01811) - Gudrun sertin arvoinen
5. turjake (VRL-07415) - Friederike VH15-053-0245 sertin arvoinen
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Idunn VH15-053-0172 sertin arvoinen
7. Nicky (VRL-14087) - Brynhild Gudinna VH15-053-0250
8. Antonia N. (VRL-01285) - Freydis VH15-053-0086
HYL.
Suvi (VRL-01248) - Bråkmaker VH13-053-0066 (luokka avoin tammoille)

Luokka 3
1. Ljusia (VRL-02751) - Hook Caput Mortum VH12-044-0201 irtoSERT
2. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082 irtoSERT
3. Carolina (VRL-10356) - Pompei VH14-044-0378 irtoSERT
4. Jenny (VRL-12948) - Maleficent's Mastermind VH15-044-0356 & lottis (VRL-13831) - Korholz Deimos VH15-044-0380 sertin arvoinen
6. turjake (VRL-07415) - Scaon Cottonbob VH15-044-0153 sertin arvoinen
7. dookie (VRL-04373) - Brokeback Celeborn VH15-044-0326 sertin arvoinen
8. Siiri K. (VRL-00430) - Monteverdi von Gateaway sertin arvoinen
9. mori-mori (VRL-11325) - Brokeback Cavaljer VH15-044-0310 sertin arvoinen
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Shockstar SIN VH03-044-5872

Luokka 4
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Sidney Nature VH05-044-5077 irtoSERT
2. Loitsulähde (VRL-00692 & VRL-00102) - Wister Amaryllis VH15-044-0020 irtoSERT
3. mori-mori (VRL-11325) - Russian Nuclear irtoSERT
4. lottis (VRL-13831) - Cranleigh Viva la Diva VH15-044-0250 sertin arvoinen
5. turjake (VRL-07415) - Scaon Sinistra sertin arvoinen
6. Pierre (VRL-10531) - Brokeback Divabug VH15-044-0331
7. Cery (VRL-02116) - Haley von Gateaway

Luokka 5
1. Welby (VRL-00121) - Chariad of Krofnock VH15-029-0024 irtoSERT
2. Suvi (VRL-01248) - Jakart CRE VH15-029-0063 & dani (VRL-03561) - Dirwyn RafikiVH15-023-0066 irtoSERT
4. mori-mori (VRL-11325) - Istria Oswald VH15-029-0657 sertin arvoinen
5. indy (VRL-06701) - Roanoake Rasputin VH15-029-0566 sertin arvoinen
6. Siiri K. (VRL-00430) - Ruskamäen Narion VH14-023-0161 sertin arvoinen
7. Ninni H. (VRL-05766) - The Silence Omega VH15-029-0672 & Frida (VRL-05826) - Fame's Inferno sertin arvoinen
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Oblivion Gray VH15-029-0102 sertin arvoinen
10. turjake (VRL-07415) - Istria Pendragon VH15-029-0528 sertin arvoinen
11. Rue (VRL-02824) - Roanoake Triumph VH14-029-0376 sertin arvoinen
12. satu (VRL-00124) - Synd Skyborn VH15-023-0109 (kuvassa welsh B sektion poni)

Luokka 6
1. Frida (VRL-05826) - Marisa Random irtoSERT
2. dani (VRL-03561) - Illusia VH13-023-0172 irtoSERT
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Istria Millenium Sunflower irtoSERT
4. mori-mori (VRL-11325) - Pumpkin Pookah VH14-029-0385 sertin arvoinen
5. damn (VRL-08514) - Lily of the Valley SLC VH13-029-0009 sertin arvoinen
6. turjake (VRL-07415) - Hera du Low VH14-029-0592 sertin arvoinen
7. indy (VRL-06701) - Kinross Muchi VH13-029-0411 sertin arvoinen
8. Rue (VRL-02824) - Roanoake Topsy Turvy VH15-029-0667 sertin arvoinen
9. Milja H. (VRL-10674) - Hartwig's Saphire VH15-029-0614
10. satu (VRL-00124) - Davina 17th VH06-029-9647

HYL. Siiri K. (VRL-00430) - Zeph Ariel (s.aika puuttuu)

Luokka 7
1. Mustholma (VRL-04571) - Holman Hurmaus VH15-018-2379 irtoSERT
2. Suvi (VRL-01248) - Huvitutin Otava VH15-018-2596 irtoSERT
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570 irtoSERT
4. Welby (VRL-00121) - Hissunkissun sertin arvoinen
5. Seljasaaren Kartano (VRL-01811 & VRL-02116) - Seljasaaren Rovasti sertin arvoinen
6. Pierre (VRL-10531) - Snillin Tornihuhu VH14-018-0445 sertin arvoinen
7. Jenny (VRL-12948) - Kuningas Made VH15-018-1541 & Ljusia (VRL-02751) - Fantomiuni VH15-018-2583 sertin arvoinen
9. Siiri K. (VRL-00430) - RSA Lohduton VH06-018-7547 sertin arvoinen
10. Milja (VRL-00692) - Sumuseinän Viherhaltija VH14-018-1359 sertin arvoinen
11. dookie (VRL-04373) - Rohkean Kesäleijona VH15-018-0567 sertin arvoinen
12. turjake (VRL-07415) - Hattuvaaran Möhköfantti VH15-018-2048

Luokka 8
1. Mustholma (VRL-04571) - Rustiikki VH14-018-1446 irtoSERT
2. Jenny (VRL-12948) - Ventoksen Helke VH15-018-2223 irtoSERT
3. Siiri K. (VRL-00430) - Humun Neitoperho VH06-018-7484 irtoSERT
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Armi VH15-018-1417 sertin arvoinen
5. Pierre (VRL-10531) - Huimatuuli VH15-018-1678 sertin arvoinen
6. turjake (VRL-07415) - Reposaaren Nala VH15-018-0269 sertin arvoinen
7. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Verniikka VH14-018-1231 sertin arvoinen
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928 sertin arvoinen
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Herttuatar VH15-018-2206 sertin arvoinen
10. Seljasaaren Kartano (VRL-01811 & VRL-02116) - Hallavilla sertin arvoinen
11. Ljusia (VRL-02751) - Suru-Samea VH15-018-2301 sertin arvoinen
12. Suvi (VRL-01248) - Moon Kuurankukka VH14-018-0096 sertin arvoinen

Tämä on virtuaalitalli | Tämä on virtuaalihevonen | This is a sim-game stable
Ulkoasu © turjake 2014 | Tausta © Subtle Patterns | Koristekuva © BK Horses